Сповідь духовенства Романівського благочиння.

07.04.2012
Сповідь духовенства Романівського благочиння.

У п'ятницю, 6 квітня 2012 року, відбулася сповідь духовенства Романівського благочинного округу. У Житомирській єпархії це вже останнє благочиння, в якому цього Великого посту відбулась сповідь районного священства. Сповідь духовенства Романівського благочиння.

Після читання часів, духовенство вийшло на зустріч свого Архіпастиря, Преосвященнішого Никодима єпископа Житомирського і Новоград-Волинського, котрий і очолив Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Успенському храмі смт.Романів. Сповідь духовенства Романівського благочиння.

Під молитвенний та великопосний наспів місцевого хору, чисельна кількість вірян, котрі прийшли в цей святковий день до храму, із смиренням та щирістю возносили молитви до свого Творця.

Після співу "Отче наш" бажаючі прийняли Тіло та Кров Господні. Єпископ Никодим, після завершення Богослужіння звернувся до духовенства та прихожан Свято-Успенського храму із повчальним словом проповіді.

Сповідь духовенства Романівського благочиння.Сповідь духовенства Романівського благочиння.Сповідь духовенства Романівського благочиння.