Сповідь духовенства Романівського благочиння

06.07.2014

1 липня 2014 року з благословення Високопреосвященнішого архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, відбулася загальна сповідь духовенства благочиння та освячення накупольних хрестів для Свято-Успенського храму смт Романів.

Перед таїнством Сповіді духівник благочиння, провів повчальну проповідь-настанову, після чого священики приступили до таїнства Покаяння.

Сповідь дружин священиків та мирян звершив протоієрей Анатолій Мінькович.

Соборну Божественну літургію очолив благочинний Романівського округу протоієрей Ярослав Коверчук. По завершенні богослужіння у співслужінні духовенства району відбулося освячення накупольних хрестів.

На останок благочинний округу привітав духовенство, їх дружин та мирян з таїнствами Покаяння і Причастя, побажав здоров’я душевного і тілесного, досягнення головної мети життя – Царства Небесного.

Прес-служба Романівського благочиння.

Сповідь духовенства Романівського благочиння