СПОВІДЬ ДУХОВЕНСТВА РОМАНІВСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ.

23.03.2015

18 березня 2015 року з благословення Високопреосвященнішого архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, в Свято-Успенському храмі смт Романів відбулася загальна сповідь духовенства благочиння.
Перед таїнством Сповіді духівник благочиння провів повчальну проповідь-настанову, після чого священики приступили до таїнства покаяння.

Сповідь дружин священиків та мирян також звершив духівник благочиння.

Соборну Божественну літургію Передосвячених Дарів очолив благочинний Романівського округу протоієрей Ярослав Коверчук у співслужінні духовенства району. В черговий раз священики разом з людьми, стаючи на коліна, єднались у молитві і просили у Бога миру для України.

На останок благочинний округу привітав духовенство, їх дружин та мирян з таїнствами покаяння і Причастя, побажав здоров’я душевного і тілесного, досягнення головної мети життя – Царства Небесного.

По закінченні богослужіння відбулись збори духовенства.

Прес-служба Романівського благочиння.

СПОВІДЬ ДУХОВЕНСТВА РОМАНІВСЬКОГО  БЛАГОЧИННЯ.