Сповідь духовенства у Баранівському благочинні.

11.07.2012

Сповідь духовенства у Баранівському благочинні.Сповідь духовенства у Баранівському благочинні.

9 липня 2012 року, в храмі Свято-Рождества Божої Матері міста Баранівка відбулась запланована зустріч духовенства з усього благочиння. Кураторами даного дійства стали: настоятель храму Свято-Рождества Божої Матері та благочинний Баранівського округу прот. Георгій Дуднік разом з настоятелем храму Успіння Божої Матері в смт. Першотравенськ та духівник Баранівського благочиння прот. Василем Северин.

Загальна підготовка та особиста таємна сповідь кожного із священнослужителів допомогли власне кожному облегшити свою душу від тягаря гріха. Символом радісного розквіту душ стала Божественна Літургія. Братерське соборне служіння зі словами Христос посеред нас є і буде та Євхаристичне причастя стали оплотом та позитивним зарядом, а найголовніше надією усім братам у Христі.

Прес-служба Баранівського округу.

Сповідь духовенства у Баранівському благочинні.