СТАН ДУШІ ТА ПОКЛИК СЕРЦЯ

21.11.2017

Дуже не просто жертвувати своїми інтересами та проблемами, співчувати комусь, підтримувати, любити та поспішати на допомогу. Це і є виявом людяності, на який в наш час, нажаль, здатен не кожен. Напевно саме через це благодійність завжди поважалася і вважалася найвищою людською чеснотою.

Благодійність визначає дієве ставлення людей один до одного, яке спрямоване на допомогу одних людей іншим, котрі потребують цієї допомоги.

Благодійність – це така людська риса, що належить до найбільших проявів гуманності. Людина віддає частину своїх коштів, часу, сил для того, щоб комусь стало краще.

Благочинний Пулинського округу протоієрей Василь Волосянський розпочав збір гуманітарної допомоги для постраждалих в Калинівці під час подій 26 – 27 вересня.

В процесі підготовки при наданні допомоги постраждалим отець Василь Волосянський звернувся до прихожан Свято – Миколаївського храму та всіх небайдужих людей, які активно співпрацювали з ним. Після плідної праці було зібрано теплі речі для дорослих та дітей.

Так, 15 листопада настоятель Свято – Миколаївського храму смт. Пулини протоієрей Василь Волосянський відвіз до Товариства Червоного Хреста в місто Житомир допомогу людям, які постраждали під час вибуху артилерійських складів.

Для того, щоб бути милосердним, потрібно вміти прощати, бути щирим та справедливим. Саме завдяки людській здатності — безкорисливо надати допомогу іншим — у цьому світі не зникає добро.

Адже справжня благодійність не потребує винагороди, вона закладається в самому вчинкові та в добрій волі того, хто дає і співпереживає, це не популізм, а стан душі.

Прес-служба Пулинського благочиння.

СТАН ДУШІ ТА ПОКЛИК СЕРЦЯ