Сторічну парафіянку Свято-Миколаївського собору Катерину Андріївну Ходакову привітали з віковим ювілеєм!

03.12.2017

Тридцятого листопада одна з найстарших парафіянок Свято-Миколаївського собору м. Бердичева Катерина Андріївна Ходакова зустріла своє сторіччя. З віковим ювілеєм шановну бердичівлянку, віддану молитовницю, ревну християнку і людину щирого серця та щедрої душі привітали духовенство благочиння і віруючі.

Після звершення Божественної Літургії благочинний Бердичівського округу, настоятель головного храму міста протоієрей Віталій Бойков відправив соборний подячний молебень у співслужінні духовенства благочиння на честь винуватиці святкової події, тезоіменитої раби Божої Катерини.

«Парафіяни люблять і поважають Вас, – звернувся до ювілярки отець благочинний. – Ви є для нас прикладом непохитної віри в Христа».

Ювілярці підносили в дар ікони, їй вручали букети та кошики квітів. Від щирого серця жінці адресувати теплі поздоровлення й побажання священики, по черзі підходили прихожани, цього дня Катерині Андріївні присвячували вірші. Вихованці Недільних шкіл храмів міста підготували свої щирі дитячі вітання для бабусі Катерини:

Вас, наша лагідна і ґречна,
Вітають хлопчики й дівчата,
Співаємо для Вас сердечно,
Із Днем народження, зі святом!

Скільки радості було в очах цієї дивовижної жінки, скільки промінчиків вдячності! Після Богослужіння ювілярку оточили парафіяни: кожний хотів привітати загальну улюбленицю зі знаменним святом. Їй знову і знову дарували квіти, обіймали і зичили всіх благ, до неї приїхали рідні з далеких країв, щоб розділити радість чудового дня. А вона дякувала і розповідала про своє життя: як воювала в 1941-1945-му роках, як старанно й сумлінно працювала в ощадкасі. На долю жінки випало чимало різних випробувань і труднощів, котрі не зломили її стійкий дух, не підірвали внутрішню силу та волю. Катерина Андріївна Ходакова не зачерствіла серцем, залишившись доброзичливою, усміхненою й привітною. І все життя її проходить у храмі – в молитвах до Бога та Цариці Небесної, в любові до Господа і ближніх.

Вітає Вас парафіян родина,
Вклоняється доземно у пошані,
Дай Бог Вам, наша люба Катерино,
Здійснити всі надії та бажання.
Нехай не знає Ваше серце втоми,
Хороша, мудра, лагідна і мила,
Хай будуть щастя й злагода удома,
Здоров’я Вам і радості, і сили!
Вітаємо Вас від душі та щиро
В повазі перед Вашими роками,
Бажаємо добра, терпіння, миру,
Нехай Господь перебуває з Вами…