Страсний Четвер. Божественна Євхаристія і Чин Умовіння ніг у Спасо-Преображенському кафедральному соборі!

13.04.2017

13 квітня 2016 року, у Страсний Четвер, свята Православна Церква згадує Тайну Вечерю Христа Спасителя із апостолами та встановлення таїнства Євхаристії.

В цей день за церковним Уставом у православних храмах звершується чинопослідування Часів і Вечірня з Божественною літургією святителя Василія Великого.

У Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Житомира богослужіння очолив Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський. Владиці співслужили окремі благочинні, священики обласного центру та духовенство із благочинь.

По завершенні літургії чисельні віряни причастились святих Таїн Христових, попередньо приступивши до сповіді.

Богослужіння завершилось особлимим чинопослідуванням, яке звершується один раз на рік - Чин Умовіння ніг, в згадку про те, як і Христос вмив ноги Своїм учням. Насамкінець архієпископ Никодим звернувся до присутніх із словом настанови.