Свій ювілей молитовно відзначив благочинний Житомирського міського округу

05.05.2022

4 травня 2022 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив святу Божественну літургію у Житомирському Свято-Успенському Архієрейському соборі на Подолі.

В цей день благочинний міста Житомира, настоятель храму, протоієрей Віктор Голубовський, молитовно відзначив своє 30-річчя від Дня народження.

Високопреосвященнішому Владиці співслужили: секретар єпархії протоієрей Сергій Грицаюк, духівник єпархії архімандрит Гавриїл (Вардаєв), благочинний Коростишівського району архімандрит Яків (Шумов), благочинний Попільнянського району протоієрей Петро Лис, благочинний міста Житомира протоієрей Віктор Голубовський, клірики храму та гості у священному сані.

Наприкінці богослужіння Владика привітав отця благочинного із ювілеєм та подарував ікону святителя Євменія, архієпископа Житомирського, побажав миру, радості та духовного зросту. Також архіпастир привітав із Днем народження клірика єпархії, настоятеля Свято-Миколаївського храму протоієрея Георгія Воробей.