Священник привітав учнів Бердичівської спеціальної школи з Днем Святого Миколая

21.12.2021

Дев’ятнадцятого грудня православні віруючі відзначають одне з найбільш радісних та довгоочікуваних для дорослих і дітей свят – День Святого Миколая Чудотворця. Воно приходить зимовою казкою на нашу землю перед Різдвяно-Новорічними святами. Ця світла подія здавна є символом добра та милосердя, надії і віри у краще майбутнє.

За доброю традицією духовенство Свято-Миколаївського собору м. Бердичева щороку вітає з радісним днем учнів Бердичівської спеціальної школи Житомирської обласної ради.

Опівдні, після звершення богослужіння, протоієрей Роман Бойков, педагоги Недільної школи та півчі церковного кліросу побували у своїх юних друзів. Напередодні діти прийняли Святі Таїнства Сповіді та Причастя.

У навчально-виховному закладі гостей привітно зустріли вчителі, вихователі та учні. Вестибюль тамтешні юні художники та їх творчі наставники прикрасили зимовою фотозоною, чарівними ялинками і виставкою малюнків та стіннівок.

Протоієрей Роман Бойков звершив святковий молебень і привітав школярів та педагогів із днем пам'яті святителя Миколая Чудотворця, архієпископа Мир Лікійських: «Радості вам, усмішок, здоров’я і миру! Нехай здійсняться ваші прагнення, сподівання та мрії, нехай Святий Миколай захищає вас й оберігає!»

Після молебню кожний із вихованців спеціальної школи отримав солодкий подарунок-миколайчик та слова добрих настанов. Діти дякували шанованим гостям за радість молитовного спілкування і підходили до священника за благословенням…

Нехай цей світлий день залишить у них чудові спогади та зігріє серця проявом турботи, щирою увагою, любов’ю і теплом.

Прес-служба Бердичівського благочиння.