01.05.2012

Днями в Святого Василія Великого домовому храмі на території Бердичівської виправної колонії (№ 70). Святе Таїнство Хрещення прийняли двоє засуджених.

Ці люди вже не вперше відбувають покарання в місцях позбавлення волі. І в них вистачало часу, аби осмислити своє життя і зрозуміти, що є найбільш потрібним, і заради чого взагалі варто жити.

Надзвичайно важливою подією для двох чоловіків, засуджених Бердичівської виправної колонії (№70), став день, коли вони прийняли Святе Таїнство Хрещення. Їх рішення було виваженим та обдуманим. Святе Таїнство Хрещення прийняли засуджені Бердичівської виправної колонії (№70).Після тривалого спілкування зі священиками та певного часу ретельних приготувань вони стали відвідувати Богослужіння в храмі виправної установи і вивчати церковні традиції. Святе Таїнство Хрещення прийняли засуджені Бердичівської виправної колонії (№70).Згодом звернулися до настоятеля Святого Василія Великого домового храму протоієрея Зиновія Ромаха з проханням про хрещення.

Святе Таїнство звершив відповідальний у благочинні за взаємодію з пенітенціарними установами ієрей Димитрій Крушеницький.

Важко описати словами ті особливі почуття, які переживали двоє засуджених. Очі цих дорослих чоловіків теплішали надією на те, що все в житті може бути інакше. Вони прийшли до віри Христової, до Бога і сподіваються на милість Божу.

Прес-служба Бердичівського округу.