Святкова Всенічна накануні престольного свята Успенського архієрейського собору міста Житомира!

27.08.2020

27 серпня 2020 року, накануні свята Успіння Пресвятої Діви Богородиці у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира було звершено урочисту Всенічну з нагоди Престольного торжества.

Святкову молитву очолив правлячий архієрей митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Високопреосвященнішому Владиці співслужили: архієрейський намісник Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору протоієрей Сергій Грицаюк, настоятель Успенського архієрейського собору протоієрей Віктор Голубовський, клірик храму протоієрей Георгій Воробей та клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору протоієрей Іван Оверчук.

Під час богослужіння було звершено чинопослідування Літії.

Після звершення Поієлею митрополит Никодим звернувся до вірян із вітальним словом.