Святкове богослужіння в день Престольного торжества Свято-Анастасіївської обителі Житомира

26.06.2023

26 червня 2023 року, в день пам’яті перенесення чесної глави преподобномучениці Анастасії Римлянині з Волині до Житомира, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим у співслужінні архієпископа Гурія та архієпископа Бучанського Пантелеймона, кліриків єпархії і гостей у священному сані, звершили святкову Божественну літургію у Житомирському Свято-Анастасіївському ставропігіальному жіночому монастирі.

За богослужінням молилися ігуменя Михаїла (Фурманець) із сестрами святої обителі.

Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання та молитва за мир в Україні.

Наприкінці Владика Никодим привітав матушку ігуменю та сестер обителі, а також усіх присутніх із Престольним торжеством.

Пресслужба Житомирської єпархії.