Святковий вечір колядок у Житомирському Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі.

10.01.2022

8 січня 2022 року, на другий день Різдва Христового, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав святковий вечір колядок у Житомирському Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі. Свято зібрало чимало вірян та бажаючих насолодитись колядою.

Присутні побачили урочистий вертеп у виконанні дорослих та діточок воскресної школи, що діє при соборі, а також послухали колядки архієрейського хору "Аксіос" та колядки духовенства храму.

Митрополит Никодим у своєму слові подякував усім діткам та дорослим за влаштоване свято, привітав усіх із Різдвом Христовим та роздав учасникам солодкі подарунки. Наміснику собору, секретарю Житомирської єпархії, протоієрею Сергію Грицаюк, архіпастир подякував за організацію торжества.

Прес-служба Житомирської єпархії