Святковий виступ дітей Недільної школи.

24.12.2014

У неділю, 21 грудня, в Свято-Троїцькому храмі Коростишівського благочиння по звершенні Божественної літургії відбулося цікаве та зворушливе дійство, приурочене святкуванню дня Святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця. Учні Недільної школи своїми виступами милували усіх присутніх у храмі. Діти читали вірші, співали пісень, у яких прославляли Великого Чудотворця Миколая. Кожен виступ проходив під бурні оплески присутніх у храмі.

Зі словами вітань до присутніх та учасників заходу звернувся настоятель Свято-Троїцького храму, протоієрей Леонтій Кравчук. Отець Леонтій розповів про життя святителя Миколая та наголосив, що цей святитель, який за життя показав приклад справжнього християнського милосердя та жертовної любові до людей і нині не залишає християн без своєї опіки. По закінченні святкового виступу отець Леонтій щиро подякував учням Недільної школи і поздоровив їх солодкими подарунками. На останок дітям був накритий солодкий стіл.

Прес-служба Коростишівського благочинного округу.

Святковий виступ дітей Недільної школи.