16.04.2012

Святкування Пасхи в місті Новоград-Волинському.

У Всесвітлий День Воскресіння Христового,кожна віруюча душа прагне долучитися до Пасхальної радості через християнські традиції, які пройняті морально-душевними переживаннями і спонукають до втілення добрих намірів.

Святкування Пасхи в місті Новоград-Волинському.

Сумлінна служба військових є запорукою надійного захисту суспільства, але в силу специфічних умов служіння в армії, виникає необхідність духовної підтримки воїнів. Розуміючи такі умовності життя, церква і держава намагаються злагодити співпрацю, спрямовану на соціально-духовну допомогу для осередку людей, які виконують важливу місію в державі.

Святкування Пасхи в місті Новоград-Волинському.

15 квітня, нинішнього року, в Новоград-Волинській частині інженерного полку, в день Пасхи Христової, благочинним Новоград-Волинського округу прот.Стефаном Маркевичем, був відслужений традиційний чин благословення і освячення Пасхальних приношень на загальній трапезі військовослужбовців. Освітянський досвід, вкладений в слова молитв на благословення Пасхальної трапези, та мудрі напутні поради православного пастиря, надихали воїнів на переусвідомлення життєвих цінностей і орієнтирів.

В той же Всесвятий День, радість свята доповнилась плодами праці отця Стефана, яка виразилась щирим виступом із святковим репертуаром во славу Воскреслого Спасителя у Свято-Преображенському храмі міста, дітей недільної духовної школи, яку він очолює.

Прес-служба Новоград-Волинського округу.

Святкування Пасхи в місті Новоград-Волинському.Святкування Пасхи в місті Новоград-Волинському.