Свято-Хрестовоздвиженський кафедральний собор м. Житомира. Архієрейська літургія у 21-шу неділю після П'ятидесятниці, святих отців сьомого Вселенського собору!

22.10.2018

21 жовтня 2018 року, у неділю 21-шу після П'ятидесятниці, святих отців сьомого Вселенського собору, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив урочисту літургію святителя Іоанна Златоустого у Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі на Замковій горі міста Житомира.

Перед початком богослужіння Владику радо зустріли дітки, вихованці воскресної школи. Намісник собору, протоієрей Сергій Грицаюк, підносячи хрест архіпастирю попросив святительських молитв і благословіння. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму.

Єдиним серцем та устами вірні і духовенство молились за мир в Україні та єдність віри Христової.

Наприкінці літургії митрополит Никодим привітав присутніх на службі із воскресним днем, особливі вітання адресував наміснику собору, який уже рік несе послух на посаді архієрейського намісника. Крепості, сили, наснаги та Божої помочі побажав митрополит отцю Сергію. Також Владика разом із духовенством та мирянами послухав вітання від вихованців воскресної школи.