СВЯТО-ПОКРОВСЬКИЙ ХРАМ ЖИТОМИРА ВІДЗНАЧИВ СВОЄ ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО

14.10.2022

14 жовтня 2022 року, у день свята Покрова Пресвятої Богородиці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив святкову Божественну літургію, в Свято-Покровському храмі м. Житомир.

Високопреосвященнішому Владиці співслужили: секретар єпархії протоієрей Сергій Грицаюк, настоятель, духівник єпархії архімандрит Гавриїл (Вардаєв), міський благочинний протоієрей Віктор Голубовський та клірики єпархії.

На малому вході Владика Никодим відзначив церковною нагородою ієрея Андрія Євораускас, клірика Свято-Покровського храму, правом носіння камілавки.

Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання за мир в Україні та особливі прохання та молитва за воїнів.

Також, були виголошені заупокійні молитви за православних християн, воїнів та усіх тих, хто загинув під час війни в Україні.

Наприкінці літургії був звершений хресний хід. По завершенні, Владика Никодим звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом.

Також, Владика відзначив вірян церковними медалями: святителя Євменія Житомирського, священномученика Павла Житомирського, преподобномучениці Анастасії Римлянини, за усередині труди в славу святої Церкви.

За заслуги перед Українською Православною Церквою архімандриту Гавриїлу (Вардаєв) вручено орден святого благовірного князя Ярослава Мудрого.