29.06.2013

Моя душа була розп’ята,
Сьогодні знов жива.
Усі до церкви поспішіть!
Вій, теплий вітер, повівай!
На дверях власної душі
Я вішаю зелений май”

Богдан Антонич

День Святої Трійці — одне з ключових християнських свят. Свою назву воно отримало на честь сходження Святого Духа на апостолів, яке їм обіцяв Ісус Христос перед своїм Вознесінням на небеса. Це день об'єднання усіх християн з Богом, єдиним в трьох особах : Богом-Отцем, Богом-Сином, Богом-Святим Духом.

23 червня, в день Святої Трійці, в Баранівському храмі Різдва Богородиці настоятель прот. Роман Клим відслужив святкову Божественну літургію. Служба у цей день одна з найурочистіших та найвеличніших служб в році: підлогу храму устелено татаринням, ікони прикрашено березовими гілками, квітами та зеленню. Парафіяни з усієї Баранівки, і не тільки, прийшли до храму, щоб помолитись за своїх близьких, що померли, послухати богослужіння та проповідь і освятити зілля.

День Святої Трійці має особливе значення для кожного християнина, а саме - святкування повноти буття Бога, який розкрився людині…

Прес-служба Баранівського благочиння.