Торжество Православ'я. Святкова архієрейська літургія та дві хіротонії у кафедральному соборі Житомира!

21.03.2021

21 березня 2021 року, у першу Неділю Великого посту свята Церква Христова звершує святкування Торжества Православ'я. У Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі в цей день було звершено урочисту Божественну літургію святителя Василія Великого архієрейським чином.

У співслужінні духовенства собору молитву очолив митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. У часі звершення літургії відбулось дві хіротонії: священицька над кліриком Свято-Успенського архієрейського собору Житомира протодияконом Петром та дияконська над ставлеником.

У закінчення служби Владика привітав новопоставлених ієрея та диякона із прийняттям сану, побажав проходити служіння у благо Церкви та людям. Після заамвонної молитви у кафедральному соборі відбувся особливий молебінь із чином торжества Православ'я. Насамкінець митрополит Никодим звернувся із вітальним словом до присутніх.