Травневі новини із Новоград-Волинського Преображенського благочиння

09.05.2014

Освячення хреста

На території ТОВ "ЮНІК-ФАРМА" м.Новоград-Волинський будується капличка на честь святого архистратига Михаїла.30 квітня благочинний Новоград-Волинського Преображенського округу протоієрей Стефан Маркевич освятив хрест, який буде увінчувати каплицю.

Збори Преображенського округу

У понеділок 5 травня у Спасо-Преображенському храмі м. Новограда-Волинського відбулися загальні збори Новоград-Волинського Преображенського округу.

Все зібрання було присвячене організацією хресної ходи по храмам благочиння ікони Божої Матері "Скоропослушниця". Благочинний прот.Стефан Маркевич також наголосив священикам на посиленні молитв за мир та спокій в державі.

Збори Преображенського округу

Молитва на честь Перемоги

5 травня біля пам'ятника невідомому солдату в с.Піщів Новоград-Волинського Преображенського округу зустрічали учасників ветеранського автопробігу на честь 69-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Під час урочистої частини свої вітання ветеранам висловили голова районної спілки ветеранів Фатенко П.П.,заступник голови Новоград-Волинської райдержадміністрації Данильчук Н.В., сільський голова Кравчук П,О, У святі прийняв участь настоятель Свято-Різдва Богородичного храму прот.Сергій Матвійчук. Після звершення панахиди священик звернувся до присутніх з вітальним та напутнім словом.

Молитва на честь Перемоги

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського благочиння.