У 22-гу неділю по П‘ятидесятниці митрополит Никодим очолив Божественну літургію у Свято-Воскресенському храмі м. Вінниці.

17.11.2019

15 листопада 2019 року, У 22-гу неділю по П‘ятидесятниці митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвыдав місто Вінницю, де очолив Божественну літургію у Свято-Воскресенському храмі.

Високопреосвященнышому Владицы спывслужили: митрополит Ровеньківський і Свердловський Пантелеймон, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, настоятель храму архімандрит Флавіан (Рішко) та духовенство Вінницької єпархії. Під час богослужіння було піднесено заупокійні молитви за спочилого у Бозі два роки тому клірика єпархії, батька настоятеля храму протоієрея Василія Рішко.

Із проповіддю по прочитанні Євангелії звернувся митрополит Варсонофій. Наприкінці літургії Владики разом із духовенством та вірянами відвідали могилку спочилого священослужителя, де освятили надгробний хрест.

Пресс-служба Житомирської єпархії.