У Баранівці освячено храм на честь Різдва Пресвятої Богородиці!

23.11.2013

22 листопада 2013 року, в день вшанування Пречистої Діви Богородиці у Її чудотворному та найбільш читанішому християнами образі "Скоропослушниця", жителі міста Баранівки ще з самого ранечку зібралися до місцевого храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці. Усі чекали на приїзд поважного гостя - керуючого єпархією, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима.

Цей святительський візит архієрея, для прихожан парафії надзвичайно особливий, тому зустрічали Владику доволі торжественно. Під святковий передзвін, йдучи встеленою доріжкою Владика кожному преподав благословіння, біля храму архіпастирю піднесли коровай та вручили квіти.

У співслужінні благочинного Баранівського району, прот. Романа Клима та духовенства району архієпископ Никодим звершив уставний чин освячення храму. Потім слідувала Божественна літургія. На богослужіння зібралося чимало прихожан, вірян із навколишніх сіл, гостей. Завітали і представники світської влади.

Після завершення Божественної Євхаристії Владика Никодим виголосив напутнє слово проповіді, а також привітав настоятеля, духовенство та прихожан із освяченням храму, побажав покровительства та опіки Пресвятої Діви Богородиці. Настоятель храму, отець Роман висловив щирі синівські слова подяки архіпастирю та побажав у міцності та крепості нести ще багато років ревне архієрейське служіння.

Із вітальними словами до жителів міста виступили також представники влади.

У Баранівці освячено храм на честь Різдва Пресвятої Богородиці!