13.05.2012

Дванадцятого квітня, в суботу 4-ої седмиці після Пасхи, настоятель храму ікони Божої Матері «Цілителька» при міській лікарні протоієрей Роман Бойков звершив чин освячення лабораторії Бердичівської ЦМЛ.

У Бердичівській центральній міській лікарні освятили лабораторію.

Між духовенством Бердичівського благочиння та медичними установами міста і району існує тривале співробітництво, спрямоване на зміцнення духовного та фізичного здоров'я пацієнтів. Лікарі прагнуть досягти цього через знання, вміння та навички, а Церква – лікуванням душі, своїми турботами про недужих і молитвою заступництва, якою вона завжди їх супроводжує, що особливо важливо для подолання хвороб.

Медичний персонал лабораторії Бердичівської ЦМЛ тепло і привітно зустрів священика і приєднався до спільної молитви. На прохання новопризначеної завідувачки Ольги Мельник протоієрей Роман Бойков освятив відремонтовані кабінети та обладнання лабораторії на другому поверсі міської лікарні. Окроплені святою водою, жінки щиро посміхалися.

У Бердичівській центральній міській лікарні освятили лабораторію.

Після освячення приміщення отець Роман побажав усьому колективу Божої допомоги і терпіння в нелегкій праці: «По закінченні ремонту ваша лабораторія – наче новий дім. Бажаю вам трудитися в ньому з новими силами. І нехай щезнуть усі негаразди та проблеми. Нехай ваші відносини в колективі і з пацієнтами будуються на основі взаємоповаги та за Заповіддю Божою: «Возлюби ближнього твого, як самого себе». У Бердичівській центральній міській лікарні освятили лабораторію.Нехай допомагають людям ваші дослідження, і нехай Господь благословляє вас на добрі справи!» Сердечно поспілкувавшись із персоналом, протоієрей Роман Бойков подарував медпрацівникам ікону Божої Матері «Цілителька».

Завідувачка лабораторії Ольга Мельник від імені свого дружного колективу подякувала священику за молитовну допомогу: «Ми всі ходимо під Богом. Господь щедро підтримує нас Своєю благодаттю, оберігаючи та захищаючи у випробуваннях. Господь супроводжує нас у думках та діях і спрямовує на правильний шлях задля добра та милосердя».

Прес-служба Бердичівського округу.