У церкві Святих першоверховних Апостолів Петра і Павла, що на території Райківської виправної колонії (№ 73), відзначили престольне свято

15.07.2017

У храмі Святих першоверховних Апостолів Петра і Павла Райківської виправної колонії (№ 73) відзначили престольне свято. Цього ж дня в установі виконання покарань відбувся День відкритих дверей.
Дванадцятого липня до колонійського храму, який був освячений у 2011-му році, прийшли не лише засуджені, а й їх родичі, представники громадськості та районної і сільської ї влади.

У День відкритих дверей у виправній колонії (№ 73) побували голова Бердичівської райдержадміністрації Едуард Томашевський, помічник народного депутата України Олександра Ревеги Софія Томашевська, депутати районної ради, представники Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації міністерства юстиції України і сільський голова Майя Семенюк. Численних відвідувачів зустрів начальник Райківської ВК (№ 73) підполковник внутрішньої служби України Віктор Муц.

Настоятель храму Святих першоверховних Апостолів Петра і Павла протоієрей В’ячеслав Губенко звершив святкове Богослужіння – водосвятний молебень і Божественну Літургію. Під час служби Божої були піднесені молитви за мир та спокій в Україні. Священик привітав православних із великим святом та звернувся зі словом проповіді, розповівши про служіння Святих апостолів Петра і Павла, які своїми трудами весь світ просвітили світлом Христової віри: «Ми зібралися сьогодні для того, щоб прославити Святих першоверховних Апостолів Петра і Павла, вклонитися їх подвигу, почерпнути мудрість в їх словах, знайти силу і терпіння, зміцнюючись у вірі й любові до Господа та ближніх своїх. Святі першоверховні Апостоли Петре і Павле, моліть Бога за нас…»

Чимало засуджених сповідались і причастилися Святих Христових Тайн.

Після Богослужіння гості колонії спілкувалися біля храму з засудженими, котрі розповідали про медичне обслуговування, комунально-побутове забезпечення і духовну підтримку у виправній установі.

Під час екскурсії територією колонії відвідувачі мали змогу ознайомитися з умовами, в яких відбувають покарання чоловіки. Побачили професійно-технічний навчальний центр та вечірню загальноосвітню школу, навідалися до їдальні, відділення соціально-психологічної служби, клубу та бібліотеки.

Прес-служба Бердичівського благочиння.