У четверту Неділю після П'ятидесятниці архієпископ Никодим очолив літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі!

02.07.2017

2 липня 2017 року, у четверту Неділю після свята Трійці та день пам'яті святого апостола Іуди, брата Господнього, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира відбулась воскресна Божественна літургія.

За співслужіння священиків храму богослужіння очолив Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський. На недільну Євхаристію зібрались прихожани, чимало молоді та діток.

Під час літургії були піднесенні до Господа прохання за мир в Україні та подолання війни.

Насамкінець Владика Никодим привітав усіх зі святом та висловив подяку за спільну молитву.