У день пам'яті трьох великих святителів митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира.

12.02.2021

12 лютого 2021 року, в день пам'яті святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоуста, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира.

Його Високопреосвященству співслужив настоятель собору протоієрей Віктор Голубовський, клірики храму та інші. Літургію оспівували архієрейський та соборний хори.

Під час богослужіння було піднесено прохання та сугубу молитву за припинення світової пандемії. У завершення літургії митрополит Никодим звернувся до вірян із словом проповіді.