У Димитрівську Батьківську поминальну суботу митрополит Никодим звершив заупокійну Божественну літургію у Свято-Успенському архієрейському соборі.

06.11.2021

6 листопада 2021 року, У Димитрівську Батьківську поминальну суботу митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив служіння заупокійної Божественної літургії на Подолі, у Житомирському Свято-Успенському архієрейському соборі.

Його Високопреосвященству співслужив настоятель собору протоієрей Віктор Голубовський та клірики храму. Молитва у поминальний день спочилих зібрала у соборі чимало вірян. Єдиними устами усі молились за тих, хто відійшов у вічність, за усіх від віку спочилих православних християн.

Особливі заупокійні молитви під час літургії було піднесено за новопредставленим схіархієпископом Краснолиманським Аліпієм та новопредставленою ігуменею Свято-Троїцького Корецького монастиря матушкою Рафаїлою.

Наприкінці богослужіння митрополит Никодим звернувся із словом до присутніх. Після цього у храмі відбулась велика заупокійна панахида.