У НЕДІЛЬНІЙ ШКОЛІ СВЯТО-УСПЕНСЬКОГО СМТ РОМАНІВ ХРАМУ РОЗПОЧАЛИСЯ КАНІКУЛИ!

16.06.2018

В міжнародний день захисту дітей, учні недільної школи Свято-Успенського храму Романова з гарним настроєм та рюкзаками за плечима вирушили в село Врублівка. Тут, поблизу водойми, розбили свій наметовий табір. Маршрут по мальовничому краї Романівському відпрацювали ще минулоріч, коли теж організовували відпочинок з нагоди закінчення навчального року.

Насамперед облаштували капличку, обвивши її зеленим гіллям та листям папороті. Наставник отець Петро помістив в ній ікону Нерукотворного Спаса. Вранці та ввечері тут звучала щира молитва. Програма була сповнена моментів морального та духовного виховання.

Дух патріотизму та любові до України підняв у вихованців недільної школи демобілізований учасник АТО Олександр Ільков. З метою стимулювання в учнівської молоді інтересу до військової підготовки, він провів серед хлопчиків та дівчаток змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки.

Спілкування з природою пішло учням школи на користь. Адже весь свій побут при допомозі старших вірян вони облаштовували самі. Ставили намети, стелили постіль, збирали гілочки до багаття. Охоче працювали на табірній кухні. Турботлива мама власних і прийомних дітей Оксана Мосійчук готувала смачні страви на все велике товариство. А от чистити картоплю, варити юшку, робити бутерброди, смажити шашлики їй допомагали діти. А ще вони співали, танцювали,плавали, загоряли, ганяли м’яча, грали в шахи. Приємно було посидіти в дружньому колі біля багаття. Спогади про похід залишилися найкращі.

Прес-служба Романівського благочиння.