У Неділю четверту після Пасхи, про розслабленого, митрополит Никодим очолив Божественну літургію у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

10.05.2020

10 травня 2020 року, у Неділю четверту після Світлого Христового Воскресіння, про розслабленого, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира було звершено урочисту Божественну літургію святителя Іоанна Златоустого.

У співслужінні благочинного Баранівського району протоієрея Романа Клим та духовенства храму молитву очолив Високопреосвщенніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський.

Під час звершення богослужіння архієрей звершив дияконську хіротонію.

Наприкінці літургії Владика привітав духовенство та мирян зі святом, а новопоставленому диякону побажав мудрості та ревного служіння.