У перший день Нового року юних парафіян Свято-Миколаївського собору привітав благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков

16.01.2018

Чотирнадцятого січня Православна Церква святкує Обрізання Господнє і вшановує день пам’яті Василія Великого. Чотирнадцятого січня у храмах звершується молебень на новоліття. За багаторічною доброю традицією у цей святковий час у Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева вітають юних парафіян, вихованців Недільної школи, теплими словами й солодкими подарунками.

Після Божественної Літургії у Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева було звершено молебень на новоліття. Багато років поспіль вихованці Недільної школи збираються з батьками і викладачами на чолі із завідуючою навчанням Надією Ковальчук біля Різдвяного вертепу, щоб своєю творчістю славити Пришестя у світ Спасителя. Вони починають із «Тропаря Різдва Христового»: «Різдво Твоє, Христе Боже наш, звістило світові світло розуму…» Згодом дарують слухачам поетичну красу та глибоку мудрість українських щедрівок.

Як розповідає вчитель Юлія Омельчук, діти з величезним задоволенням готують святкові програми: «Своїми руками роблять восьмикутні зірочки, шукають вірші, продумують елементи вбрання. Софійка Філіповська підготувала сольний виступ – вивчила пісню «Тиха ніч». Двоє подружок: Юлія Шалена та Ірина Волкова – діляться своїми почуттями: «Ми сьогодні співаємо з любов’ю до Христа, до ближніх та своїх рідних і бажаємо всім жити в любові, злагоді й мирі».

Зі світлими іскорками в очах спостерігав за юними обдаруваннями Юрій, котрий із маленьким синочком Іваном приїхав до рідних у Бердичів і прийшов до храму на Службу Божу: «Хочеться побажати всім мешканцям міста міцного здоров’я, щастя та успіхів у Новому році!»

«Ви сьогодні подарували нам велику радість, наші зіроньки, наша надіє, – звернувся до вихованців Недільної школи благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Віталій Бойков. – Несіть у майбутнє віру батьківську, бережіть духовні скарби нашого народу!» Кожний учасник концертної програми, кожний маленький щедрувальник отримав святковий пакунок із солодощами.

Різдво Христове приносить нам радість та відчуття щастя, наповнює життя світлом, і ми прагнемо дарувати людям добро, ділитися з ними теплом своїх сердець.

Оспівуйте «три свята, що прийшли в хату», славте Народженого Господа нашого Ісуса Христа і радійте дню прийдешньому!

Прес-служба Бердичівського благочиння.


Раздел: 
Новости Благочиний