У Попільні Різдво Христове прославляли на благодійному вечорі колядок!

08.01.2018

8 січня 2018 року, ввечері другого дня свята Різдва Христового, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, у Попільнянському Будинку Культури відбувся сьомий благодійний вечір духовного відпочинку, різдвяних вінчувань та колядок.

У святковому концерті взяли участь різноманітного складу церковні хори та світські колективи із районного центру та навколишніх сіл. Учасниками заходу стали прихожани храмів,
різного віку вихованці воскресних шкіл, талановиті працівники музичної школи та Будинку Культури.

Урочистий вечір, завдяки своїй традиційності зібрав у великому холі багато місцевих жителів та гостей, прийшла молодь та дітвора.

Перше святкове слово до присутніх промовив благочинний Попільнянського району протоієрей Петро Лис, який відкрив благодійний вечір, побажав усім приємного перегляду, різдвяного захоплення, приємних емоцій та гарного настрою.

Від імені Керуючого єпархії присутніх вітав архієрейський намісник Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору міста Житомира протоієрей Сергій Грицаюк. Отець Сергій передав благословіння Владики, закликав усіх до небайдожої благодійності і проявлення уваги та любові до діток, які в цьому потребуються.

Присутні на святі мали особливу можливість насолодитись веселими різдвяними вінчуваннями, віршами і колядками, переглянути у виконані дітей виставу "Віфлеємська зірка", побачити дорослу і дитячу постанову Вертепу. Перед глядачами також виступив священицький хор благочиння.

Але найголовніше добре духовно відпочити і приєднатися до благодійної акції по збору коштів для оздоровлення у літньому таборі дітей учасників АТО, дітей-сиріт та діток позбавлених піклування батьків.

На завершення концерту учасники та глядачі разом заспівали відому українську колядку "Нова радість стала".