У п`ятницю Світлої седмиці митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Тригірському Спасо-Преображенському монастирі!

05.05.2019

3 травня 2019 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із архіпастирським пасхальним візитом відвідав Тригірський чоловічий Спасо-Преображенський монастир.

Його Високопреосвященство у співслужінні намісника обителі архімандрита Галактіона (Корінчук) та прибувших на свято священиків очолив Божественну літургію у головному соборі монастиря.

Після богослужіння було звершено пасхальний хресний хід із читанням Євангелії від чотирьох євангелистів. Вірян окропили святою водою.

Митрополит Никодим привітав насельників обителі, собор духовенства та усіх присутніх із світлим Христовим Воскресінням, побажав миру, добра, довголіття та спасіння душі.