У селещі Левків освячено надкупольний хрест на новозбудованому храмі!

22.08.2020

22 серпня 2020 року,, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав селище Левків, що поблизу міста Житомира.

Близько двох років тому у цьому селі виник конфлікт у результаті якого священик разом із храмом перейшов до так званної «ПЦУ»

Але громада канонічної УПЦ не розпалась і навпаки укріпилась у вірі та істині. Більш того було розпочато будівництво нового храму, який повстав уже за десять місяців.

По приїзді до нового храму митрополит Никодим звершив чин освячення надкупольного хреста. Високопреосвященнішому Владиці співслужив благочинний Житомирського районного округу протоієрей Димитрій Новіцький, окормляючий парафію у Левкові протоієрей Вадим Давнюк та інші.

Святкова подія та молитва зібрала чимало місцевих мешканців. На закінчення чину освячення митрополит Никодим звернувся до присутніх із вітальним словом. У своїй промові Владика побажав вірянам аби святий храм завжди був для них місцем посильної молитви, духовної радості та піднесення.