У селі Гардишівка освячено дитячий садок

07.03.2012

"Пустіть діток, і не бороніть їм приходити до Мене,
бо Царство Небесне належить таким…"

Батьки все частіше замислюються про духовний розвиток своїх чад. Саме тому на прохання керівництва дошкільного навчального закладу села Гардишівки і родин малюків настоятель Свято-Іоанно-Богословського храму ієрей Ярослав Ігнатюк звершив чин освячення дитячого садка в селі Гардишівці.

Сьомого березня, з самого ранку, в селі панував особливий настрій. У мешканців Гардишівки – велике свято. В приміщенні школи відкрито дитячий садок. Із цієї нагоди на урочистості прибули голова Бердичівської райдержадміністрації Володимир Збаражський, голова районної ради Микола Стороженко, начальник районного відділу освіти Неля Онищук, один із спонсорів ремонтних робіт, депутат Житомирської обласної ради Олександр Ревега та сільський голова Олена Мазур. Радість святкування розділили вчителі школи на чолі із директором Юрієм Москальчуком, учні та батьки.

Ієрей Ярослав Ігнатюк звернувся до педагогів дошкільного закладу та їх вихованців із напуттям – простими і зрозумілими словами, які так потрібні кожному: «Нехай Господь благословить вас і ваші благі починання! Зростайте духовно, зміцнюйтеся в любові до Бога, будьте істинними християнами, вірними православній вірі». Після освячення приміщення священик подарував дитячому садочку дві ікони від парафії Свято-Іоанно-Богословського храму.

Завідуюча Гардишівського ДНЗ Олена Іщук щиро подякувала отцю Ярославу за молитовну підтримку і за турботу та допомогу – всім, хто доклав зусиль для відкриття дошкільного закладу.

Нехай же цілющі краплі святої води, що впали на маленьких янголят, і молитва священика захищають їх від неприємностей та хвороб. Нехай Господь охороняє кожну дитину і кожну родину!

Прес-служба Бердичівського округу