У Спасо-Преображенському Тригірському монастирі вшанували образ Божої Матері «Тригірська»

20.08.2014

21 серпня 2014 року, на другий день свята преображення Господа і Спаса нашого Ісуса Христа архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Високопреосвященніший Никодим відвідав Тригірський Спасо-Преображенський чоловічий монастир. Щорічно тут у цей день проводяться урочистості з нагоди вшанування місцевого образу Божої Матері "Тригірська".

За урочистою Божественною літургією у головному соборі обителі архієпископу Никодиму співслужив архієпископ Городницький Олександр, окремі благочинні Житомирської єпархії, доволі багато священства та гостей. На службу до монастиря прибуло чимало вірян та паломників.

Вже традиційно після літургії слідував хресний хід навколо Спасо-Преображенського храму, після чого Владика Никодим привітав намісника обителі, архім. Галактіона (Корінчука), духовенство та вірян із торжественним днем, закликав усіх посиленно молитися до Пречистої Діви Богородиці, яка є постійною Заступницею і Ходотаїцею за весь людський рід.

Намісник монастиря, отець Галактіон, у свою ж чергу подякував архієреям та духовенству за візит та спільне літургійне єднання.

Прес-служба Житомирської єпархії