У Стрижівці освячено новий храм УПЦ

31.08.2023

31 серпня 2023 року, у день свята ікони Божої Матері Всецариця, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, звершив чин освячення храму в честь ікони Божої Матері Всецариця у селі Стрижевка Коростишівського благочиння. Після освячення Престолу і храму цілком відбулась свята Божественна літургія.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії протоієрей Сергій Грицаюк, благочиний Житомирського районного округу протоієрей Димитрій Новіцький, благочинний Коростишівського округу протоієрей Діонісій Грицаюк та інші.

Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання і молитва за припинення війни та мир в Україні.

Після завершення богослужіння Владика Никодим привітав усіх присутніх із визначною подією - освяченням нового храму.

Пресслужба Житомирської єпархії.