У Свято-Анастасіївському монастирі заупокійною молитвою вшанували пам'ять спочилої схимонахині Рафаїли!

16.12.2017

16 грудня 2017 року, у Житомирському Свято-Анастасіївському жіночому монастирі відбулась заупокійна Божественна літургія в пам'ять 12-ї річниці від дня кончини спочилої настоятельки обителі схимонахині Рафаїли.

З благословіння Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського богослужіння у співслужінні духовенства очолив завідуючий канцелярією єпархії протоієрей Сергій Грицаюк.

Під час служби підносились особливі прохання за спочилу ігуменю Рафаїлу, а після закінчення літургії поруч із могилою матушки відбулась велика панахида.

Насамкінець відправи отець Сергій звернувся до присутніх із словом на згадку світлої пам'яті спочилої схимонахині.