У свято первоверховних апостолів Петра і Павла митрополит Никодим звершив Божественну літургію та дияконську хіротонію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

12.07.2020

12 липня 2020 року, у Неділю 5-ту після свята П'ятидесятниці Церква вшановує пам'ять учнів Христових первоверховних апостолів Петра і Павла.

У Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира цього воскресного дня було звершено дві Божественних літургії святителя Іоанна Златоустого, на котрі зібралось чимало православних житомирян та гостей обласного центру.

Пізнє богослужіння у співслужінні духовенства храму очолив Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський.

У часі святої Євхаристії Владика звершив дияконську хіротонію. Наприкінці молитви Його Високопреосвященство привітав духовенство та мирян із святом святих апостолів, закликав брати приклад мудрості та живої віри цих Христових мужів. Новорукоположеному диякону архіпастир побажав успіхів у служінні.