У Троїцьку батьківську суботу поминаємо спочилих і допомагаємо нужденним

06.06.2020

У Троїцьку батьківську поминальну суботу після звершення заупокійного богослужіння у Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева духовенство і парафіяни надіслали хлібобулочні вироби до геріатричного пансіонату.

Наша Церква, як любляча Матір, піклується про своїх дітей: і живих, і тих, хто упокоївся…. У Бога всі живі... Господь сказав: «О чем ни попросите Отца во имя Мое, даст вам…» Апостол Іаків навчає нас: «Моліться одне за одного…»

Ми молимося за живих – наших рідних, близьких, друзів та знайомих. Вони самі здіймають свої молитви до Господа. А померлі вже не можуть за себе молитися, тому важливою і угодною Богу є молитва за спочилих…

Загробна участь грішників полегшується і милостинями убогим та нужденним, самотнім і недужим. Цим самим збільшується число людей, які моляться за спасіння душі спочилого. Господь говорив: «Как вы сделали это одному из сих братьев Моих меньших, то сделали Мне».

Справа милості – діло Боже… За благочестивою традицією у Троїцьку батьківську поминальну згадують спочилих, роздають милостиню нужденним та здійснюють добрі справи… Шостого червня священство і парафіяни Свято-Миколаївського собору передали підопічним Бердичівського геріатричного пансіонату хліб та іншу випічку.

Сам Спаситель приймає те, що людина, здійснюючи благодіяння, подає ближньому, котрий перебуває у скруті чи непростих життєвих обставинах...

Прес-служба Бердичівського благочиння.Раздел: 
Новости Благочиний