У великій радості житомиряни зустріли Світле Христове Воскресіння!

08.04.2018

Щороку тихе із вівтаря "Воскресіння Твоє Христе Спасе" та гучний святковий передзвін дзвонів сповіщає православному світові про найбільшу подію, що знаходиться поза людськими силами - Світле Воскресіння Христове. І щороку свято Пасхи Господньої по різному вдосконалює людину, приносить особливе піднесення та радість.

У Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира торжество Пасхального богослужіння відбулось за участі надзвичайно великої кількості православних обласного центру. Ще заздалегідь до опівночі у стінах собору почали збиратися віряни із пасхальними корзинками.

Святкове богослужіння у співслужінні кліриків храму очолив Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Під час служби житомиряни єдиним серцем та устами прославляли Христа Спасителя у Його Славному Воскресінні і просили у Переможця смерті миру для українського народу та нашої боголюбивої держави України.

Ще перед початком Пасхального богослужіння у соборі зустріли Благодатний вогонь із Єрусалиму, який із Боросполя доставила делегація від Житомирської єпархії. Відразу святиню відправили в усі храми міста та благочиння єпархії.

Після закінчення літургії та причастя мирян було прочитано молитви на благословіння Артосу та освячення приношень.

Митрополит Никодим сердечно привітав усіх житомирян та гостей міста із величним Днем Христової Пасхи, закликав у радості та піднесенній молитві прославляти торжество святої Пасхи, побажав богомольцям добра, миру, злагоди і постійної присутності Бога у серці.

Після проповіді та слів вітання Владика разом із духовенством звершили освячення Пасхальних корзинок.