У всіх храмах Новоград-Волинського благочиння відбулися особливі молебні за мир у нашій державі.

10.04.2017

У день Входу Господнього в Єрусалим, по благословінню Високопреосвященнішого Никодима архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, у всіх храмах Новоград-Волинського округу після Божественних літургій відбулися особливі молебні за мир у нашій державі. Священство разом з багатьма вірними просили Господа дарувати нашій багатостраждальній батьківщині мир та єдність, злагоду та спокій.

Прес-служба Новоград-Волинського благочиння.