17.02.2012

11 січня 2012 року, в Житомирській обласній філармонії відбувся перший благодійний Різдвяний вечір колядок. Мета заходу – збереження та розвиток Різдвяних традицій і надання допомоги обездоленим дітям.
У Житомирі відбувся перший благодійний Різдвяний вечір колядок.

Свято відбулося з благословення єпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима та за підтримки облдержадміністрації, обласної ради і міськради. Організатори планують проводити такі заходи щорічно.

Осяйне світле свято Різдва Христового об’єднало цього вечора священнослужителів, майстрів мистецтв, мирян, дорослих і дітей. До святкового дійства долучилися заступник голови облдержадміністрації Віктор Балюрко і перший заступник голови обласної ради Володимир Арешонков.
У Житомирі відбувся перший благодійний Різдвяний вечір колядок.

Керуючий Житомирською єпархією владика Никодим, відкриваючи вечір, сказав: „З великою радістю сприймаємо ми пришестя в світ Спасителя нашого, по всій Україні лунають піснеспіви, ми відкриваємо душі, щоб бути із Богом. У ці святі дні не потрібно забувати про тих, хто не має духовної радості”. Він закликав людей доброї волі розділити печалі дітей, що втратили своїх батьків. За кошти, пожертвувані під час благодійного вечора, буде організовано їх поїздку до православного табору у Волинській області, на Шацьких озерах, де вони зможуть підлікуватись, гарно відпочити.
У Житомирі відбувся перший благодійний Різдвяний вечір колядок.

Віктор Балюрко, звернувшись до всіх присутніх, передав щирі вітання від голови облдержадміністрації Сергія Рижука, висловив радість від того, що керівники світської і духовної влади об’єднались заради бажання бачити всіх дітей щасливими і здоровими. Віктор Балюрко засвідчив високу повагу до Житомирської єпархії за організацію благодійного заходу, за щиру молитву, безкорисливу допомогу, за милосердя. Заступник голови облдержадміністрації висловив сподівання, що новий рік принесе кожній українській родині щастя, злагоду, дасть добро і любов. Віктор Балюрко і Володимир Арешонков від імені облдержадміністрації і обласної ради вручили солодкі подарунки дітям.
У Житомирі відбувся перший благодійний Різдвяний вечір колядок.

Такі Різдвяні вечори вже відбулися у Новограді-Волинському, Андрушівці, Попільні, пройдуть вони у всіх районах Житомирської єпархії.

Присутні у залі насолодилися святковими піснеспівами у виконанні чоловічого хорового колективу Свято-Хрестовоздвиженського храму, архиєрейського хору Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Житомира, дитячих хорів Недільнних шкіл з м. Коростишіва, с. Привороття Брусилівського району, смт. Озерне тощо.
У Житомирі відбувся перший благодійний Різдвяний вечір колядок.

У Різдвяному концерті взяли участь славнозвісна хорова капела „Орея”, зразковий дитячий хор „Глорія”, народний артист України Юрій Градовський, заслужена артистка України Ірина Шинкарук.

Ведучими заходу були давні друзі – благочинний Житомирського районного округу протоієрей Богдан Лядобрук та відомий український поет і виконавець, переможець Всеукраїнського конкурсу «Коронація слова» в жанрі пісенної лірики Володимир Шинкарук.
У Житомирі відбувся перший благодійний Різдвяний вечір колядок.

Під час концерту всі бажаючі мали змогу долучитися до святої справи і внести пожертву для дітей, які потребують допомоги. Загалом було зібрано 23 тисячі гривень.

На завершення Преосвященнійший єпископ Никодим щиро подякував за пожертвувані кошти, за християнські добрі серця: „Нехай Господь повертає сторицею все, що було віддано. Нехай діти відчують нашу любов і дякуватимуть Богу за наше милосердя і небайдужість”.

Слід зазначити, що перший Різдвяний вечір колядки вразив житомирян величністю та особливою духовною атмосферою.

Матеріал підготовлено за інформаційної підтримки:

управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації

та телекомпанії «Союз-TV»

У Житомирі відбувся перший благодійний Різдвяний вечір колядок.У Житомирі відбувся перший благодійний Різдвяний вечір колядок.У Житомирі відбувся перший благодійний Різдвяний вечір колядок. У Житомирі відбувся перший благодійний Різдвяний вечір колядок.У Житомирі відбувся перший благодійний Різдвяний вечір колядок.У Житомирі відбувся перший благодійний Різдвяний вечір колядок.У Житомирі відбувся перший благодійний Різдвяний вечір колядок.У Житомирі відбувся перший благодійний Різдвяний вечір колядок.