У Житомирському районному благочинні відбувся благодійний вечір колядок!

11.01.2018

10 січня 2018 року, з благословіння Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, у Житомирському районному благочинні відбувся традиційний вечір колядок із проведенням благодійної акції.

У святковому заході, що відбувся в Будинку Культури містечка Озерне взяли участь різні церковні хори майже з усіх парафій благочиння. Свій виступ присутнім подарував вихідець із містечка переможець телепроекту "Голос країни 3" Артем Кондратюк.

На благодійному різдвяному вечорі колядок був присутній митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, а також священослужителі благочиння.

Під час заходу були зібрані кошти для оздоровлення дітей учасників АТО, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.