Урочисте Богослужіння у Свято-Троїцькому Корецькому жіночому монастирі.

08.06.2012

Урочисте Богослужіння у Свято-Троїцькому Корецькому жіночому монастирі.Урочисте Богослужіння у Свято-Троїцькому Корецькому жіночому монастирі.

7 червня, у четвер, в Свято-Троїцькому Корецькому жіночому ставропігійному монастирі відбулися урочистості на честь ікони Божої Матері "Споручниці грішних". Вона була родовою іконою князів Корецьких, і довгий час зберігалася у князівській домашній молитовні.

Автор "Споручниці грішних" невідомий. У роки фашистської окупації німці намагалися вивезти благодатну ікону, оскільки вона була оздоблена позолотою. Однак, розповідають у монастирі, ніякі сили не могли зрушити образ Богородиці з місця.

На запрошення ігумені обителі, матушки Рафаїли, торжественне Богослужіння очолив митрополит Вишгородський і Чонобильський Павел.

Владиці співслужили: митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, архієпископи: Ровенський і Острожський Варфоломій, Сарненський і Поліський Анатолій, Уманський і Звенигородський Пантелеймон, Житомирський і Новоград-Волинський Никодим; єпископи: Городницький Олександр, Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, Васильківський Пантелеймон, Шепетівський і Славутський Діонісій. За Богослужінням молилась матушка-ігуменя Рафаїла з сестрами монастиря, прихожани та паломники святої обителі.

Після Божественної Літургії був звершений святковий хрестний хід, під час якого навколо головного храму обителі було прочитане чотири рази Євангеліє та обнесений чудотворний образ ікони Божої Матері "Споручниці грішних".

Урочисте Богослужіння у Свято-Троїцькому Корецькому жіночому монастирі.