УВАГА! Клірики Житомирської єпархії кожного дня будуть об'їжджати місто Житомир і його вулиці із святинями та молитвою!

16.03.2020

15 березня 2020 року, у другу Неділю святої Чотиридесятниці, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, духовенство Свято-Успенського архієрейського собору об’їхали межі міста Житомира та центральні вулиці із великою святинею - чудотворною іконою Божої Матері «Подільська».

У 1872 році, коли в Житомирі лютувала епідемія, вірні ходили із цим образом Богоматері хресними ходами по вулицях міста. Молитва тоді допомогла. Подібно і сьогодні були піднесені посильні молитви до Пресвятої Богородиці та прочитано акафіст святим Страстям Христовим.

Віримо, що Матір Божа вмолить Свого Сина, Господа Христа аби отримали зцілення хворі та страшна епідемія не поширилась серед нашого народу.

З благословіння митрополита Никодима подібний захід буде відбуватись кожного дня, але з різними святинями із різних храмів УПЦ міста Житомира. Під час руху священики будуть звершувати особливий молебінь, читати акафісти та молитви.

Графік є наступним:

• Неділя - Свято-Успенський архієрейський собор (з іконою Божої Матері "Подільська").
  • Понеділок - Свято-Ольгинський храм (з іконою святої рівноапостольної княгині Ольги).
  • Вівторок - Свято-Миколаївський храм (з іконою Божої Матері "Всіх скорботних радість").
  • Середа - Свято-Покровський храм (з іконою Покрови Пресвятої Богородиці).
  • Четвер - Спасо-Преображенський кафедральний собор (з іконою та чесними мощами преподобномучениці Анастасії Римлянки).
  • П'ятниця - Свято-Хрестовоздвиженський кафедральний собор (з частичкою чесного Древа Господнього).
  • Субота - Свято-Пантелеймонівський храм (з іконою великомученика і цілителя Пантелеймона).

Просимо молитвою та постом долучитись усіх, заради того аби Господь припинив губительну хворобу серед людей.