В день пам’яті святих славних і всехвальних апостолів Петра і Павла митрополит Никодим відвідав селище Попільня

13.07.2023

12 липня 2023 року, в день пам’яті святих славних і всехвальних апостолів Петра і Павла, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав селище Попільня та звершив святкову Божественну літургію у домовому храмі на честь святителя Миколая чудотворця.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії протоієрей Сергій Грицаюк, благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис, благочинний міста Житомира протоієрей Віктор Голубовський та інші.

Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання та молитва за мир в Україні.
Наприкінці Владика Никодим виголосив слово проповіді, в якому згадав життя, подвиги та працю святих апостолів Петра і Павла, закликав усіх триматися віри святої та Церкви Христової.

Його Високопреосвященство привітав настоятеля храму, протоієрея Петра Лис, з Днем Небесного Покровителя. Архіпастир побажав отцю Петру сили і кріпості, Божої допомоги та довгих років життя.

З нагоди Дня Ангела та 60-річчя від Дня народження, з благословіння Предстоятеля УПЦ, митрополит Никодим вручив протоієрею Петру орден святого преподобного Іова Почаївського I ступеня.

Пресслужба Житомирської єпархії.