В день пам'яті святителя Миколая архієпископ Никодим звершив богослужіння у Свято-Миколаївському храмі смт. Червоноармійськ.

19.12.2013

19 грудня 2013 року, в день всесвітнього вшанування і прославлення великого угодника Божого, святого святителя Миколая, архієпископа Мір Лікійського чудотворця, його Високопреосвященство, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив урочисту Божественну літургію в Свято-Миколаївському храмі смт. Червоноармійськ.

Перед богослужінням духовенство Червоноармійського району приступило до таїнства сповіді. Урочисто архіпастиря зустрічали найменші прихожани парафії, розповіли та привітали веселими віршиками, піднесли квіти і коровай.

Під час Божественної Євхаристії Владиці спвслужив благочинний Черняхівсько-Червоноармійського округу архім. Климент (Пінчук), а також священство району. Чимало вірян та гостей із сусідніх сіл прибуло на молитву, щоб разом прославити та піднести прохання до святителя Миколая, адже саме Він являється як і покровителем так і улюбленцем діток.

Після молитвенного єднання був відслужений особливий молебень про примноження любові та прочитане звернення Предстоятеля УПЦ, Блаженнішого Митрополита Володимира. Владика привітав усіх із днем пам'яті святого святителя Миколая чудотворця, побажав Його поспішної помочі та молитовної підтримки.

У свою чергу архіпастиря привітали дітки із воскресної школи, за що отримали із рук Владики солодкі подаруночки. Виходячи із храму архієрей кожного осінив святительським благословінням.