В день шанування ікони Божої Матері «Скоропослушниця», митрополит Никодим відвідав храм Різдва Пресвятої Богородиці м. Баранівка та звершив освячення нового розпису храму.

22.11.2021

22 листопада 2021 року, у понеділок 23-ї седмиці після П'ятидесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав храм Різдва Богородиці у містечку Баранівка. Владику урочисто зустріли перед входом до церкви.

Святковій літургії передував чин освячення нового розпису у храмі, який виконаний у вкрай короткий час трудами і посередництвом настоятеля та помічників. Після звершення освячення розпочалась Євхаристія. Його Високопреосвященству співслужив архієпископ Городницький Олександр, благочинний Коростишівського району архімандрит Яків (Шумов), благочинний Баранівського району і настоятель храму протоієрей Роман Клим та інші.

Слово проповіді та вітання митрополит Никодим висловив наприкінці літургії.