В день свята Різдва Пресвятої Богородиці митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському чоловічому монастирі м. Форт Майер (штат Флорида)!

21.09.2018

21 вересня 2018 року, в день свята Різдва Пресвятої Діви Богородиці, перебуваючи із візитом у США митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим та митрополит Вінницький і Барський Симеон звершили святкову Божественну літургію в Свято-Миколаївському чоловічому монастирі м. Форт Майерс (штат Флорида).

Архіпастирям співслужив настоятель обителі архімандрит Олександр (Бель) та священослужителі монастиря.

Під час богослужіння Високопреосвященні Владики піднесли молитву за мир в Україні та серед українського народу.

Керуючий Житомирською єпархією, Владика Никодим, вітаючи настоятеля та насельників передав у дарунок обителі частичку мощей святого священомученика Павла Житомирського.