В с. Гальчин освячені накупольний хрест та дзвони

20.10.2015

Шістнадцятого жовтня в с. Гальчин відбулася довгоочікувана подія -освячення накупольного хреста та дзвонів ,яку очолив благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков.

На сходах храму Св. Іоанна-Богослова благочинного зустрічали настоятель протоієрей Миколай Шпичка та прихожани з квітами і короваєм. На початку в храмі був відслужений подячний молебень. Благочинному співслужили настоятель храму прот.Миколай Шпичка, та районне священство :архім.Макарій, архім. Мануїл(Бицик), прот.Ярослав Ігнатюк, прот.Олександр Худяков, ієрей Євгеній Воробйов та ієрей Євген Дзядух. Після молебну, перед входом у храм було освячено накупольний хрест а на дзвіниці п’ять новеньких дзвонів.

Благочинний прот. Віталій Бойков та настоятель храму прот .Миколай Шпичка привітали щирими й теплими словами всіх присутніх із знаменною подією і подякували всім хто приймав участь в будівництві дзвіниці. Приклонившись до ново освяченого накупольного хреста, бажаючі піднімались на дзвіницю щоб власноруч вдарити в купола. Розходячись по своїх оселях прихожани та односельчани ще довго чули як лунає колокольний дзвін.

Прес-служба Бердичівського благочиння.

В с. Гальчин освячені  накупольний хрест та дзвони